Colostrum, zázrak prírody

Tekuté 22.13.17

Colostrum

 

Colostrum je unikátny potravinový doplnok s vysokým obsahom obranných protilátok, ktoré zvýšia odolnosť ľudského organizmu. Kravské colostrum vykazuje vysoký stupeň zhody s ľudským colostrom.

 V tomto článku by som vás rada zoznámila s vynikajúcim doplnkom stravy, Colostrem. Je potrebné tento rafinovaný patent prírody náležite doceniť. Pokiaľ chcete v dnešnej dobe svojom telu poskytnúť jednu z najprirodzenejší ochrany, stavte na Colostrum.

 

Kedy Colostrum užívať?

 

Colostrum je unikátny koktail účinných látok s výrazným účinkom na ľudské zdravie.

Akákoľvek akútna infekcia - kožné, dýchacích ciest, močových ciest, hnačkové ochorenia

Preventivně - u jedincov s opakovanými infekciami, s oslabenou imunitou

U nádorových ochorení - iba pri komplikáciách po chemoterapii (infekcie, útlm krvotvorby).

Autoimunitné a alergické ochorenia - astma, reumatizmus, zápalové črevné choroby, ulcerózna kolitída, lupienka, atopický ekzém

Osteoporóza- rastové faktory, podporujú novú tvorbu kostného tkaniva.

Obezita - vďaka schopnosti podpory svalového tkaniva je colostrum účinné pri strate telesnej hmotnosti.

Neurologické a psychiatrické ochorenia - colostrum sa ukázalo byť účinné Alzheimrovy choroby, sklerózy multiplex.

 

Čoby preventívny a podporný prostriedok ochraňujúci nás pred radom civilizačných chorôb.

 

Ponúkam kapsľové colotsrum a tekuté colostrum. V ponuke mám aj cenovo výhodnejšie série. Mrknite do ponuky.

 

COLOSTRUM OD LR

 

 Colostrum, ktoré ponúka firma LR je neporovnateľné s mnohými prípravkami na trhu. Pýtate sa prečo? Colostrum LR sa získava z kvalitných kravských chovov v Nemecku, Švajčiarsku. Je spracovávaný za veľmi striktných podmienok. Vlastné certifikáciu kvality, pretože je pravidelne atestované inštitútom SGS INŠTITÚT FRESENIUS. Je vyrábané šetrným spôsobom za studena, čím dochádza k zachovaniu všetkých zdraviu prospešných látok. Colostrum sa odoberá do 12 hodín po pôrode, aby neboli zničené dôležité látky, ktoré obsahuje.

Posilniť organizmus potrebuje väčšina z nás. Žijeme v dobe, keď rastie počet ochorení plynúcich z porúch imunity, alergií, objavujú sa nové chrípkové vírusy. Siahnite preto po Colostre. Je vhodné ako pre dospelých, tak pre deti a nemá známe vedľajšie účinky. Jeho hodnota spočíva v silných antibakteriálnych účinkoch s nulovým percentom toxínov.

O čo presne ide?

 

 Kravské mledzivo, sekrét vylučovaný prsnou žľazou tesne po pôrode, predstavuje pre novorodenca okrem svojej výživovej hodnoty s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, stavebných kameňov bielkovín taktiež nenahraditeľný zdroj látok ovplyvňujúcich vývoj imunity, látok poskytujúcich priamu ochranu proti mikroorganizmom a faktorom pôsobiacich na rast a obnovu buniek . Vysoký podiel životne dôležitých komponentov zabezpečuje Vaše zdravie a energiu do života.

 Kravské colostrum je druhovo nešpecifické s asi 30-40 x vyššia biologickou aktivitou ako ľudské. Pre svoj vysoký obsah imunoglobulínov a regulátorov imunity, ako sú laktoferín, lozozym alebo interferón, je prospešným doplnkom liečby akútnych aj opakujúcich sa bakteriálnych, vírusových alebo parazitárnych infekcií, zápalu črevného systému, infekčných hnačiek, kĺbov. V porovnaní s mliekom obsahuje laktózu v zanedbateľnom množstve a preto je dobre tolerovanej i osobám s neznášanlivosťou mliečneho cukru.

 

Colostrum môže pomôcť urýchliť Vaše uzdravenie.

 

Hana Szalay

LR partnerka 

80360