Vzorky parfumov

Vzorky parfumov

 

AloeMiniTransparent Váhate, ktorú vôňu vybrať? Nechcete míňať svoje peniaze, za nový parfum, po ktorom túžite. Lenže neviete, či by vám vyhovoval? Chcete kvalitný parfum pre svoju drahú polovičku? Radi by ste, aby sa jej páčil a radšej ho spolu chcete nedříve vyskúšať?

AloeMiniTransparent Už kvôli tomu nemusíte lietať do preplnených obchodných centier. Máme pre vás širokú ponuku parfumov, ako pre ženy, tak pre mužov. Od klasických parfumov až po exkluzívne parfumy nesúce meno známych osobností. Však sa môžete pozrieť tu.

Koľko to stojí?

AloeMiniTransparent Samostatný vzorku parfumu alebo v objednávke tovaru pod 100 Euro, vám ho pošleme za 2 Eura. Pri objednávke nad 100 Euro vám jeden vzorku pošleme zadarmo. To budete mať aj dopravu k vám domov zadara:-).

 Testery SK

Ako si vzorku parfumu objednať? 

AloeMiniTransparent Pozrite sa na akčnú januárovú ponuku a využite januárové zľavy 10 % na celý nákup. Platí aj na už zľavnený tovar. Pri platení zadajte kód "vse10". V košíku v 3 kroku. Je vľavo dole políčko "Poznámka pre predajcov". Napíšte do neho, o aký vzorka či vzorky by ste mali záujem. My ich ručne doplníme do vašej objednávky. Alebo nám napíšte e-mail na info@investciadozdravia.sk a my vám vzorku parfumu radi pošleme v obálke poštou na dobierku.

 

AloeMiniTransparent V druhej polovici januára zahájime akciu na Valentínske darčeky. Parfumy budú za zaujímavé ceny. Máte sa na čo tešiť. Potešte svojho partnera novým parfumom. Alebo si urobte radosť proste len sami sebe novou vôňou.

 

Hana Szalay, DiS.

LR Partnerka